Hakkımızda

  • Hakkımızda

    ATAK Yapı Mim. Müh. Müş. İnşaat Taahhüt Ticaret İnsanı ön planda tutan, müşteri memnuniyeti, yüksek kalite ve çağdaşlığa önem veren bir anlayışla şantiyelerinizdeki bütün yapısal sorunlara, dinamizmini yitirmeden sağlıklı kurumsal kimlik, çağdaş bir üretim anlayışıyla ulaşmayı amaç edinmiş bir taahhüt kuruluşudur. 

    Müşteri memnuniyeti ana ilkemizdir ,birikim ve tecrübelerimizi paylaşarak, projelerin hayata geçirilmesinde yardımcı olmaktayız. Kazanılan güven ortamının rekabette ciddi avantaj sağlayacağını bilerek, siz müşterilerimizin en iyi ortağı olmayı amaçlamaktayız. 

    Sizlerin ihtiyaçları bizim hedeflerimizi belirleyecektir. Bilgi çağında Atak Yapı, yüksek kalitede üretim anlayışıyla, farklılığından gurur duyan kurumsal kimlik, toplum ve çevre bilinci, tam sorumluluk anlayışıyla, genel güven ilkesinden asla ödün vermeden, mutlak başarı sloganıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren siz profesyonel müşterilerin tüm ihtiyaçlarını gidererek lider firma olmayı, saygın ve seçkin bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Tüm toplumsal değerleri paylaşıyor, insana ve çevreye karşı görevlerimizi biliyor ve benimsiyor.

    GELECEĞİNİZİ, YARINLARI BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ.

  •